چرا ماه شدی؟

ماه شدی فضایی است برای شما برای آنکه با اعتماد، بی دغدغه، در کمترین زمان و به سادگی محصولات گیاهی با کیفیت را بخرید، محصولاتی را مطابق با سلیقه و نیاز شخصی خودتان سفارش بدهید، اطلاعات علمی و کاربردی در مورد سلامتی پوست و موی خود کسب کنید و از جدیدترین اخبار مربوط به رویدادها و تحولات سلامتی پوست و مو آگاه شوید. تلاش تیم ماه شدی این است که هر آنچه را برای سلامتی پوست و موی خود نیاز دارید یکجا و در نهایت سادگی تأمین نماید.

ماه شدی ایجاد شده چون ما معتقدیم که شما مهم، زیبا و بی همتایید. ماه شدی بر اساس این ایده خلق شده که شما بهترین پاسخ ها را برای سلامتی بلند مدت، شادابی پایدار و محافظت از پوست و موی خود در برابر عوامل محیطی ناشی از زندگی شهری و صنعتی در طبیعت و عوامل طبیعی خواهید یافت چون طییعت زنده، پویا، هوشمند و زیبا است.

ماه شدی محصولاتی با کیفیت و خلوص بالا به شما ارائه می کند که تلفیقی هستند از حکمت و دانش کهن و باستانی نیاکان ما و بهره گرفتن از گیاهان دارویی خاص که بر اساس شناخت اقلیم های ویژه سرزمین ایران تهیه شده اند و در طول سالیان متمادی تلاش شده تا کیفیت انها بر اساس نظرات دریافتی از مشتریان وفادار محصولات ما و مشاهده و کنترل اثرات آنها ارتقا داده شود.

محصولات گیاهی که در ماه شدی ارائه می شود حاصل تلاش، تحقیقات و تجربیاتی است که از ۳۵ سال پیش توسط خانم دکتر ناهید صدیق حقیقت در زمینه کاشت و برداشت گیاهان دارویی و تولید محصولات با پایه گیاهی شروع و پایه گذاری شده وتوسط همکاران ایشان ادامه یافته است. تولید اولین محصولات گیاهی توسط ایشان به حدود ۲۰ سال پیش برمی گردد و از آن زمان تا کنون تلاش شده تا بر اساس یافته های جدید جدید علمی، سبدی از محصولات گیاهی که متناسب با نیازهای مصرف کنندگان می باشد تهیه و ارائه گردد.

بهداشت مو و پوست بر اساس مراحل رشد و تغییر آنها

مو ساختاری جاندار است که بخش عمده آن از یک ترکیب پروتئینی به نام کراتین ساخته شده و علاوه بر آن دارای مواد دیگری از قبیل آب، رنگدانه، چربی و عناصر معندی مثل کلسیم، آهن، مس، منیزیم، منگنز و روی می باشد. مو بطور طبیعی با یک روش دوره ای رشد می کند که سیکل رشد مو نامیده می شود و شامل مرحله یا فاز می باشد: فاز رشد فعال، فاز استراحت و فاز ریزش.

پوست نیز یک عضو زنده است هر چند که فوقانی ترین لایه آن متشکل از سلول های زنده و مرده است. ظاهر پوست پیوسته در حال تغییر است و به شرایط سلامتی فرد، شرایط محیطی، تغییر و افزایش سن و عوامل عاطفی و ذهنی واکنش نشان می دهد. در هر فرد، در هر دقیقه حدود ۳۰ هزار عدد از سلول های مرده لایه بیرونی پوست ریزش می کند و با سلول های زنده ای که در لایه های زیرین پوست ساخته می شود جایگزین می شوند به نحوی که تمام پوست شما در هر ماه یک بار عوض شده و نو می شود.

چرخه رشد، استراحت و ریزش مو و چرخه جایگزینی لایه ظاهری پوست حالت طبیعی آنها می باشد اما عوامل مختلفی می توانند بر این چرخه ها اثر بگذارند. بطور مثال عوامل محیطی یا شخصی یا کمبود مواد مغذی که برای رشد سالم و طبیعی مو لازم است ممکن است باعث شود که موهای در حال رشد شما کمتر از موهای در حال ریزش شوند و یا رشد موهای جدید ضعیف گردد و در نتیجه از حجم موی سر کاسته شود. به همین ترتیب پوست بدن نیز به شرایط محیطی و عاطفی شخص واکنش نشان می دهد. عواملی که بر موی سر و پوست شما موثر هستند متنوع می باشد و می توان به مواردی از قبیل تغییرات هورمونی، بیماری های پوست سر، استرس، تغییرات ناشی از بارداری در زنان، سوء تغذیه، بکار بردن مواد شیمایی برای بهداشت موی سر، عوامل ژنتیکی، تغیییرات فصلی یا آب و هوایی و غیره اشاره کرد.

روش های متنوعی برای حفاظت از موی سر و پوست بدن، تقویت آنها و حفظ زیبایی ظاهری موی سر شما وجود دارد و ما مفتخریم که در ماه شدی محصولات بهداشتی و گیاهی مرغوب و با کیفیتی را برای این منظور به شما معرفی کنیم.

چرا محصولات ماه شدی؟

فلسفه اصلی و محوری ما در ماه شدی آن است که با شناخت و رعایت تنوع نیاز مصرف کنندگان ایرانی، محصولاتی را تولید و به مشتریان وفادار خود عرضه می کنیم که مو و پوست شما را به وضعیت طبیعی سیکل رشد آن بازگرداند. هدف ما ساخت و عرضه محصولاتی است که سلامتی طبیعی را به مو و پوست شما بازگردانده و آنها را با چرخه هوشمند خود هماهنگ نماید. روش منحصر بفرد ما در تولید محصولاتی که در ماه شدی ارائه می شود، شامل به حداقل رساندن ترکیبات شیمیایی و حداکثر سازی ترکیبات گیاهی است. بخشی از این روش، جایگزین ساختن آب و عصاره در محصولات تولیدی با عرقیات خالص گیاهی است. شناسایی گیاهان خاص از اقلیم های مختلف ایران و روش ویژه تهیه عرقیات گیاهی و ترکیب خاص عرقیات خالص گیاهی و استفاده از آن بجای پایه آب در محصولات ما، بخشی از تلاش ما جهت ارتقای کیفیت محصولات و اثر بخشی محصولات تولیدی است.
در هر یک از محصولات تولیدی ما، با توجه به نیاز مصرف کنندگان، ترکیب ویژه و منحصر بفردی از گیاهان طبیعی، بر پایه طب سنتی و گیاهی ایران مورد استفاده قرار گرفته که ماحصل تحقیقات و تجربیات ما در طول قریب به سه دهه کار و فعالیت می باشد. استفاده از گیاهانی از اقلیم های متنوع کشورمان ایران و رعایت ملاحظات آب و هوایی در انتخاب گیاهان مورد استفاده، ویژگی دیگری است که کیفیت متمایزی را در قالب محصولات تولیدی ما به مصرف کنندگان ارائه می نماید. بعلاوه، شیوه ساخت و تولید محصولات بر اساس غنی سازی هر محصول با بکارگیری گیاهان همگن است به نحوی که ترکیب گیاهان مورد استفاده سبب هم افزایی و تکمیل اثرات مفید آنها باشد.
ویژگی دیگر محصولاتی که در ماه شدی ارائه می شود، استفاده از ترکیبات سازگار با PH و ساختار مو و پوست و حذف نمک در تولید خانواده محصولات شامپو است که معمولاً برای غلیظ سازی شامپو استفاده می شود اما سبب آسیب جدید به ریشه مو می گردد. غلظت محصولات شامپوی ارائه شده در ماه شدی متکی بر استفاده از عرقیات گیاهی بجای عصاره و اسانس می باشد. ترکیبات طبیعی و گیاهی مورد استفاده در محصولات شامپو، به دلیل کمک به آب رسانی مناسب به ریشه و ساقه موی سر شما، به بازسازی موهای آسیب دیده (و رنگ شده در بانوان) کمک کرده و ضمن افزایش ویژگی حالت پذیری مو، باعث درخشندگی مو و زیبایی ظاهری
می شود.
اکنون که به پشتوانه سالها کار و فعالیت و رضایتمندی مشتریان وفادار خود گام جدیدی را برای معرفی و عرضه محصولات خود در ماه شدی برمی داریم کماکان خود را متعهد به حفظ و ارتقای کیفیت محصولات خود و بروز رسانی آنها بر اساس یافته ها علمی جدید می دانیم.
ما مأموریت خودمان را در ماه شدی، آوردن سلامتی ماندگار و شادابی پایدار به سبد محصولات بهداشتی شما می دانیم و از شما دعوت می کنیم که با استفاده از محصولات گیاهی ما، سلامت طبیعی و پایدار را به مو و پوست خود هدیه نمایید.

فهرست